Čistička odpadních vod Adéla 16-20 EO

Kód: COV4
Český produkt
3 hodnocení
Značka: Krátký
ZDARMAZDARMA
COV cistirna odpadnich vod 16 20 EO 1
98 710 Kč
Skladem
Plášt
Nástavec
Pochuzné víko
Dmýchadlo
Schránka na dmýchadlo

✔️Osvědčení o certifikaci 

✔️Vysoká účinnost čištění

✔️Úspora za stočné nebo vývozy 

✔️Spolehlivý provoz bez zápachu

✔️Dlouhá životnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čističky odpadních vod (ČOV) - výhody

 • Čistička odpadních vod je vyrobena z prvotřídního polypropylenu
 • Správná funkce i při výpadku dodávky elektrické energie
 • ČOV je bez nutnosti dodatečného zateplování pro zimní provoz
 • Plastová samonosná konstrukce ČOV nevyžaduje nákladnou stavební připravenost
 • Úspora za stočné nebo vývozy kalu fekálním vozem
 • Čistírny odpadních vod mají spolehlivý provoz bez zápachu

Čistička odpadních vod (ČOV)

 • Je určena k čistění odpadních vod z malých individuálních zdrojů znečištění,  to znamená z rodinných domů se zatížením do 20 osob
 • Představuje velmi účinnou , ekologickou a hlavně také levnou likvidaci domovních odpadních vod.
 • Vyčištěnou odpadní vodu je možné z čističky vypouštět do kanalizace, řeky, potoka nebo nasáknout do země na vlastním pozemku.
 • Vyčištěnou vodu je možné  recyklovat na zavlažování.

Technická data

 

 

EO 4

EO 8

EO 12

EO 20

Počet připojených osob

EO

2~4

4~8

8~12

12~20

Množství odpadních vod za den (Q24)

m3 / den

0,6

0,9

1,5

1,8

Příkon při zatížení

W

50

60

105

125

Max. energetická náročnost

kWh / den

0,86

0,96

1,39

1,58

 

Účinnost čištění

BSK5 ChSK NL N-NH4
87% 79% 89% 80%

 

 

Čistička odpadních vod  (ČOV) - popis výrobku

Čistička odpadních vod (ČOV) je tvořena válcovou vodotěsnou  plastovou  jímkou s instalovanou technologickou vestavbou. Jímku tvoří dno, plášť a samostatné odnímatelné zastropení. Výška jímky je u je u každé realizece jiná  s přihlédnutím na hloubku nátokové kanalizace od úrovně terénu. Pohon čistírny odpadních vod je zajištěn membránovým vzduchovým  dmychadlem s velmi nízkou spotřebou elektrické energie. Technické uspořádání čistírny odpadních vod zvládá nerovnoměrné a přerušované nátoky.

Dmychadlo bývá umístěno v kotelně, ve sklepě nebo garáži.S čistírnou odpadních vod (ČOV) je spojeno vzduchovou hadicí 3/4“, která je vedena pod úrovní terénu v plastové chráničce. Vzdálenost mezi dmychadlem a čističkou je max. 10 m. Pokud bude  čistička odpadních vod (ČOV)  vzdálená dál od objektu, může se dmychadlo umístit do nadzemního plastového nebo zděného sloupku nebo také podzemní plastové schránky.

Čistička odpadních vod (ČOV) zajišťuje čištění odpadních splaškových vod v takové kvalitě,  že je možné je vypouštět do vodoteče, dešťové kanalizace, vsakovat do podloží, ale také s nimi zalívat. Domovní ČOV je podzemní objekt umístěný v blízkosti objektu v travnaté ploše. Splaškové vody jsou do domovní ČOV přiváděny gravitační splaškovou kanalizací.

Uložení čističky odpadních vod (ČOV)

Čistírna odpadních vod (ČOV) se instaluje do připraveného výkopu pod úroveň terénu. Hloubka výkopu je závislá na hloubce uložení přítokové kanalizace. Na dno se provede betonáž armovaného podkladního betonu o tloušťce min. 100 mm. Beton musí být hladký a  ČOV se usadí na základovou desku a poté se  ukotví  betonovou kotvou. Po ztuhnutí betonu se obsype ČOV štěrkem nebo zeminou třídy C14 (hlinitopísčitá, přirozeně vlhká, ulehlá) o měrné hmotnosti 1,7 t/m³. Postup zasypávání je uveden v montážním předpisu. Pokud je v  terénu  výskyt spodní vody, tam se čistírna nedoporučuje. Pokud by hrozil výskyt spodní vody v úrovni nad základovou betonovou deskou, musí se provést stavební úpravy (například obetonování). Postup obetonování je uveden v montážním předpisu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistírna odpadních vod
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

 • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
 • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
 • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
 • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
 • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
 • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
 • Nízké náklady na energii a min. obsluha
 • Vysoká účinnost čištění
 • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)
NajduZboží.cz