Retenční nádrž dvoupláštová kruhová - 6m³

Kód: RET6D
Český produkt
3 hodnocení
Značka: Krátký
ZDARMAZDARMA
Retencni nadrz na destovou vodu 1
28 991 Kč
Skladem
Nástavec

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis  retenční nádrže dvouplášťové kruhové - 6 m³

Retenční nádrž dvouplášťová kruhová - objem 6 m³

Tuto dvouplášťovou retenční nádrž doporučujeme instalovat tam, kde je výskyt spodní vody, těžší jílovité, případně jílovito - písčité zeminy anebo do míst, kde se  plánuje vyšší statické zatížení. Pokud plánujete pojezd vozidel nad retenční nádrží anebo v jejím blízkém okolí, je však potřeba, aby statik navrhl sílu betonu a železobetonové výztuhy nad plastovou nádrží  s ohledem na plánované zatížení.

 Co se týče retenční nádrže, tak statiku zajišťuje její obetonování ze všech stran, ne pouze  konstrukce nádrže samotné. Pro pojezd motorových vozidel není tato dvouplášťová retenční nádrž  s ohledem na sílu betonu v mezipláští konstrukčně řešena.Je důležité plastovou retenční nádrž usadit do měkkého betonu a po vyrovnání nechat v betonu zatvrdnout.

Poté  vybetonovat  mezipláští (které již z výroby obsahuje po celém obvodu armaturu) a po vytvrdnutí mezipláští přebetonovat horní stranu nádrže.

Níže naleznete montážní návod k instalaci plastové dvouplášťové retenční nádrže.

 Součástí retenční nádrže je  revizní komín o průměru 60cm v klasické výšce 30cm , plastový krycí poklop , nátok a bezpečnostní přepad (DN 100-150 dle volby klienta) Po provedení objednávky Vám zašleme na  emailovou adresu technický nákres (schéma), ve kterém uvedete požadovanou polohu, průměr nátoku, výškové umístění , výšku revizního komínu a případně další požadavky. Tento nákres zašlete na mail dodavatele pro další  potřeby technika výroby. 

Aby byla manipulace s jímkou snadná, je opatřena na horní straně úchyty - viz. montážní návod a technický nákres v sekci Certifikáty a montážní návody.

 

Technické parametry:

Objem 6000l / 6 m³

Výška 1500 mm

Vnější průměr 2300 mm

Výška výztuhy 10 cm

Revizní komín průměr 60 cm

Výška revizního komínu 30 cm

Váha 195 kg

 

K retenční nádrži obdržíte veškeré potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj.záruční list, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, montážní návod a prohlášení o shodě

 

V dnešní době, kdy je nedostatek srážkové vody v období sucha, by Vám společnost Kraťas plast, jako výrobce a dodavatel podzemních plastových nádrží na dešťovou vodu , chtěla nabídnout pomoc se snížením pořizovacích nákladů na retenční nádrž , a to získáním dotace z vypsaného dotačního programu "Dešťovka" – podrobné informace k programu naleznete zde.

Jsme  schopni ve spolupráci s partnerskou společností, zabývající se poradenstvím ve sféře dotací vám dodat  vybranou podzemní nádrž na dešťovou vodu a také zjistit, jestli splňujete veškeré požadavky dané SFŽP pro přidělení dotace. Dále vám vypracujeme povinný odborný posudek k dotaci, případně zajistíme její kompletní vyřízení.

 Společnost Kraťas plast vyrábí plastové retenční nádrže z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Výrobce dodává primární polypropylen v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu klient obdrží certifikát materiálu. Ten garantuje stoprocentní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu,které zajistí dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu - více info zde. 

 

Nástavec revizního komínu a zamykání revizního komínu je možné objednat v sekci "Doplňkový sortiment".

 rerencni nadrz DVOUPLASTOVA6

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvouplášťové
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)
NajduZboží.cz